15. benefiční představení s úžasným koncem.

Zpět na seznam akcí

Máme za sebou v pořadí 15. benefiční představení, které bylo oslavou 20. narozenin Apropa.

Byla to oslava. Oslava 20 let cesty. Od počátečního nadšení a píle až po profesionální společnost, která stabilně působí na Jičínsku. Od Evy Greškové a Jany Dolejší, které to celé začaly až po dnešní Apropo.

A tak i celé benefiční představení bylo také vzpomínkou na to, co jsme při této cestě zažili. Na benefičním představení tak formou vzpomínek proběhly všechny velké milníky, které nás formovaly. Od úplných začátků jsme se dostali k poskytování tak důležitých služeb jako je osobní asistence či denní stacionář a sociální rehabilitaci.

I samotné představení bylo výběrem toho nejlepšího, co jsme kdy uvedli na našich benefičních představeních. Celé představení tak například otevíral Jakub Kazda svým krásným zpěvem, který je s beneficemi hluboce spojen. Vzpomínali jsme na tanec, který v novém podání předvedli Nikol s Nikolasem. Vzpomínali jsme také na naše apropácká představení, kdy jsme na pódiu dělali krasojízdy, tanec kajaků mezi vlnami a také jsme jako námořníci vypluli na dlouhou cestu. Celé představení uzavírala skupina Dowis svou malbou světlem.

Jenže nesmíme zapomenout na ty, kteří nám přišli gratulovat, protože letos nám sponzoři a další návštěvníci přinesli dary za rekordních 701 428 Kč. Tím se podařilo pokořit předchozí rekord téměř o 150 000 Kč. Děkujeme všem, kteří nás podpořili, protože právě díky Vám můžeme naší činnost stále rozvíjet!

Celým představením nás provedl moderátor Jan Kovařík, který vytvořil neuvěřitelně přátelskou atmosféru v celém sále.

Ale tím to nekončilo. Po představení , které bylo tentokrát s novou stolovou úpravou sálu, se začalo podávat občerstvení, které na žádné oslavě přeci nemůže chybět. A tak vznikl čas na přátelské povídání a pochutnání si na dobrém jídle a pití, které nám pomohlo zajistit mnoho společností, rodičů a přátel Apropa.

Bylo to kouzelné odpoledne, na které budeme v Apropu ještě dlouho vzpomínat. A věříme, že se Vám líbilo také. Pokud jste nemohli dorazit, můžete se podívat na fotky z našeho facebooku!