Apropácké taneční kurzy

Zpět na seznam akcí

Tanec je důležitou součástí života a tak i my jsme v Apropu přišli s nápadem, že uspořádáme taneční. Zde se můžete podívat, jak to celé dopadlo.

Polka, waltz, blues, mazurka a klasický ploužák, tak to byly tance, které jsme na kurzech učili. Jednalo se celkem o 4 lekce zakončené věnečkem tak, jak má být.

28.9. se v Masarykově divadle v Jičíně odehrál krásný večer plný tance. Účastníci kurzu si tak zažili příjemný věneček se vším všudy. Zahrála nám skvělá kapela Alegro, které tímto moc děkujeme.

Ačkoliv jsme to nečekali, tak účast byla opravdu veliká. Nakonec se museli přidávat další stoly, aby se vůbec všichni na sál vešli. A ti, kdo přišli, se mohli podívat na krásné dámy v nádherných šatech a gentlemany v padnoucích oblecích.

Předtančení zajistila taneční skupina Destiny, které také moc děkujeme.

Celý večer se tančilo. Nejprve pouze účastníci kurzu, ale později se přidali i ostatní příchozí a celý večer byl zakončen příjemně rychlým disco tancem.

Velké díky patří Soně Velebné, která celé taneční organizovala. Dále bychom chtěli poděkovat tanečnímu mistrovi Michalu Šolcovi, který byl perfektním učitelem. V neposlední řadě bychom také chtěli poděkovat Pavlu Nožičkovi a celému KZMJ, kteří nám vyšli se vším vstříc a mohli jsme díky nim prožít nádherný večer.

Budeme se těšit opět za rok na nové tanečníky!