Benefice úspěšně za námi

Zpět na seznam akcí

V sobotu 15. listopadu proběhlo 13. benefiční představení Apropa Jičín. Letošní ročník byl koncipován jako předávání filmových cen a těch se předalo hned několik. Tento ročník se v Apropu oceňovaly totiž asistentky z přímé péče (každodenní práce s klienty).

Hvězdy zářily pro Apropo

Celé slavnostní představení zahájili Long vehicle circus, kteří vystoupili se svou „gangsterkou“. Na chůdách předváděli až neuvěřitelné akrobatické kousky doplněné tanečním číslem, které je ve výšce dvou metrů samozřejmě složitější. V roli moderátorky se pak objevila známá herečka Petra Horváthová, která svým přirozeným a bezprostředním přístupem krásně dokreslovala atmosféru celého benefičního představení. V průběhu celé akce také vystupovali jičínští zástupci z řad umělců vedení Veronikou Vildmanovou, jejíž krásný zpěv doprovázeli na housle manželé Koláční a na klavír Eliška Jenčovská. Od jičínského publika se dostalo také vřelého přijetí Honzu Weberovi, sedminásobnému mistru světa ve Footbag freestylu, který bavil plné divadlo svými triky s míčem a nakonec také i s mobilním telefonem moderátorky. Jak se ukázalo, tak je opravdu mistrem svého řemesla, protože smartphone se vrátil zpět bez jediného škrábnutí.

V průběhu večera také probíhalo promítání krátkých filmečků, které byly tématicky zaměřené tak, aby ukázaly, co dělají asistentky v přímé péči každý den. A jak můžete vidět na fotkách, tak právě ženy z přímé péče byly letos hlavními hvězdami. Jsou to ony, kdo každý den pomáhá prožívat plnohodnotný život klientům Apropa. Krásné šaty nám zapůjčily Dante Fashion a Paris Look, kterým tímto děkujeme!

Dante fashion

Nejvyšší výtěžek v historii Apropa

Letos se také přebíraly na benefici dary, které putovaly na fyzioterapii a chirofonetiku. Po sečtení všech darů se ukázalo, že Apropo letos získalo nejvíce peněz za celou historii benefičních představení a finální částka se vyšplhala až na 471 632 korun. Získané peníze se skládají z darů sponzorů, dobrovolného vstupného a prodeje výrobků klientů Apropa. „Moc děkujeme všem, kteří si udělali čas a v sobotu za námi dorazili. Sál byl úplně plný a je krásné vidět, že v Jičíně je tolik lidí, kteří se starají o lidi ve svém okolí. Děkujeme také všem sponzorům, kteří pomáhají Apropu stále zvyšovat kvalitu našich služeb.“ řekla ředitelka Apropa Jitka Králová.