Benefiční představení

Zpět na seznam akcí

Letošní benefiční představení bude předáváním filmových cen. Můžete se těšit na zajímavé hosty, krámky s apropáckými výrobky a na muzikální zážitek s Veronikou Vildmanovou, kterou budou doprovázet manželé Koláční a Eliška Jenčovská.

V sobotu 15.11. se od 16:00 bude konat již 13. benefiční představení Apropa. Za již 18 let existence Apropa jsme se vyvinuli v největší neziskovou organizaci na Jičínsku. Z malého uskupení jsme již moderním typem organizace, která se stále rozvíjí. Důkazem může být například nová služba sociální rehabilitace, kterou od letošního roku nabízíme klientům, kteří se chtějí naučit samostatnému životu ve společnosti. Služba je navíc výhodná v tom, že je celá zdarma.

Letos se můžete na benefici dočkat mnoha umělců a již nyní můžeme oznámit, že to bude až světový formát. Z místních umělců nás potěší svým nádherným zpěvem Veronika Vildmanová, kterou na housle doprovodí manželé Koláční a na klavír pak Eliška Jenčovská. Letošní výdělek z benefice půjde na chirofonetiku a fyzioterapii pro klienty Apropa. Vstupné bude dobrovolné.

Benefice je již jako událost založená na Facebooku, takže budeme rádi, když budete událost sdílet a nebo o ní řeknete přátelům. Budeme se na Vás v sobotu 15. listopadu těšit!