Dar od společnosti dm drogerie markt

Zpět na seznam akcí

V minulém týdnu jsme obdrželi nádherný dar od společnosti dm, za který moc děkujeme!

Společnost dm v rámci své iniciativy dm Společně podporuje obecně prospěšné projekty.

"V dm se dlouhodobě zajímáme o dění v našem okolí a snažíme se pomáhat tam, kde je to potřeba.". Těmito slovy vysvětluje společnost dm, proč celá iniciativa vlastně vznikla.

A tak jsme si i my zažádali o podporu, v rámci dm iniciativy „SPOLEČNĚ“, na pořízení čistících a úklidových prostředků, které budou využívat mladí lidé s postižením ve věku 18 – 30 let, kteří dochází do služby sociální rehabilitace. Tato služba směřuje k posilování soběstačnosti a samostatnosti lidí s postižením - a to i s těžkými i formami kombinovaného postižení. V rámci služby sociální rehabilitace se učí postarat se o sebe, o domácnost, vařit, uklízet.

A dm nám vyšlo vstříc a brzy na to nám přišlo všechno tohle.

DSC_0245

Zboží v hodnotě přes 20 tisíc korun, které do posledního přípravku opravdu využijeme! Jsme za to nesmírně rádi, protože to naším klientům pomůže v jejich cestě za soběstačnějším životem.

Nejen, že nám dm poslalo tento nádherný dar, ale také se za námi přijeli podívat, čehož si nesmírně vážíme a i naši klienti z toho měli velikou radost.

DSC_0172

DSC_0176

Chtěli bychom poděkovat týmu zaměstnanců dm v čele se Zdeňkou Jirákovou za nádherný dar a za to, že si s námi přejeli užít hezké odpoledne!