Hledáme nového člena týmu

Zpět na seznam akcí

Naším posláním je pomáhat rodinám s dítětem s postižením vést plnohodnotný život. Za tímto cílem jdeme vždy. Abychom jej mohli naplnit, je nezbytné mít v týmu schopné pracovníky!

A2

Hledáme kolegu do našeho týmu (na pozici Sociální pracovník/pracovnice)

Naším posláním je pomáhat rodinám s dítětem s postižením vést plnohodnotný život.

Chcete se přidat k nám?

Co bude Vaší úkolem?

Poskytovat základní sociální poradenství, jednat se zájemci o služby, sjednávat smlouvy o poskytování služeb, s klienty individuálně plánovat cíl a průběh služby, vést sociální šetření, spolupracovat na tvorbě metodik, metodicky vést pracovníky v sociálních službách, spolupracovat na koncepčních činnostech rozvoji služeb, vést sociální agendy.

Co Vám nabízíme?

Smysluplnou práci v neziskovém sektoru

Supervize, kazuistické semináře, podporu profesního růstu

Přátelský a dynamický kolektiv

Práci na plný nebo částečný úvazek

Pracovní dobu 7:30 – 16:00 nebo dle dohody

Čtvrtletní odměny a další zaměstnanecké benefity

Nástup ihned nebo dohodou

Co požadujeme?

Splnění zákonných kvalifikačních požadavků: odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách, plná svéprávnost, zdravotní způsobilost a bezúhonnost

Odborné znalosti: znalost standardů sociálních služeb, především jednání se zájemcem, uzavírání smluv, individuální plánování, mapování míry potřebné podpory. Znalost problematiky osob s postižením – orientace v systému dávek, služeb, pomůcek, péče.

Další dovednosti: samostatnost v mezích svých kompetencí, řídící a organizační, metodického vedení, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce, poskytování zpětné vazby, vedení sociálně terapeutických činností výhodou, práce na PC – v programech Word, Excel podmínkou, v programu eQuip výhodou, řidič s řidičským oprávněním skupiny B výhodou.

Osobnostní předpoklady: kladný vztah k lidem s postižením mentálním, tělesným a kombinovaným, empatie, proaktivita, odpovědnost, schopnost sebereflexe, loajalita, ochota vzdělávat se.

Praxe: na pozici sociálního pracovníka výhodou

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: socialnisluzby@apropojicin.cz nebo na adresu Apropo, Soudná 13, Jičín. Kontaktní osoba: Bc. Alice Grohmanová,tel: 607 098 772. Nebo se přijďte jen nezávazně podívat.

ROSTEME, POJĎTE RŮST S NÁMI!