Hledáme Sociální Pracovnici/Pracovníka

Hledáme sociální pracovnici/pracovníka. Nástup možný ihned.

Apropo Jičín, o.p.s. přijímá na pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK

Cíl pozice: Zajištění kvality sociálních služeb

Činnosti: základní sociální poradenství, jednání se zájemci o služby, sjednávání smluv o poskytování služby, individuální plánování, sociální šetření, spolupráce na vypracovávání metodik, metodické vedení pracovníků v sociálních službách, spolupráce na koncepčních činnostech a rozvoji služeb, vedení sociální agendy a související dokumentace

POŽADUJEME:

Vzdělání: odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách.

Odborné znalosti: znalost standardů sociálních služeb, především jednání se zájemcem, uzavírání smluv, individuální plánování, mapování míry potřebné podpory. Znalost problematiky osob s postižením – orientace v systému dávek, služeb, pomůcek, péče.

Další dovednosti: samostatnost v mezích svých kompetencí, řídící a organizační, metodického vedení, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce, poskytování zpětné vazby, vedení sociálně terapeutických činností výhodou, práce na PC – v programech Word, Excel podmínkou, v programu eQuip výhodou, řidič s řidičským oprávněním skupiny B výhodou.

Osobnostní předpoklady: kladný vztah k lidem s postižením mentálním, tělesným a kombinovaným, empatie, proaktivita, odpovědnost, schopnost sebereflexe, loajalita, ochota vzdělávat se.

Další: plná svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Praxe: na pozici sociálního pracovníka výhodou

NABÍZÍME:

smysluplnou práci v neziskovém sektoru

příjemný pracovní kolektiv

čtvrtletní odměny

firemní benefity

zaměstnání na plný pracovní úvazek

pracovní dobu od 7:30 - 16:00 nebo dle dohody

nástup možný ihned

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: socialnisluzby@apropojicin.cz nebo na adresu Apropo, Soudná 13, Jičín. Kontaktní osoba: Bc. Alice Grohmanová,tel: 607 098 772.