Podpora letních pobytů

Zpět na seznam akcí

Každé léto organizujeme letní pobyty a i tento rok není výjimkou. Letos se nám podařilo uspořádat tři pobyty, které byly možné i díky našim úžasným partnerům a samozřejmě také díky Vám!

Pro naše klienty se vždy snažíme vytvořit prostředí příjemné a vhodné pro plnohodnotný život. S tím se pojí také to, že poskytujeme klientům možnost takříkajíc "zkusit si něco nového".

Vždy chceme dát našim klientům možnost prožít věci, které jsou z rutinního života vytrženy a k tomu jsou ideální možností právě letní pobyty.

Letos jsme uspořádali tři letní pobyty. Byl to Psychorehabilitační pobyt, Letní integrovaný tábor a nakonec Putovní tábor. Právě tyto pobyty bylo možné uspořádat díky podpoře našich partnerů, kterými jsou Nadace Agrofert, Nadace charty 77-Konto bariéry a ČSOB. A protože nezapomínáme, tak také patří nesmírné díky všem, kteří nás podpořili na benefičním představení v roce 2016. I vy jste pomohli našim klientům prožít nové věci, získat nové zkušenost, podpořit jejich rozvoj a také si prostě užít zábavu!

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic