Turn around, Look at what you see…

Zpět na seznam akcí

Kdo by si nepamatoval titulní píseň filmu „Nekonečný příběh“. Díky letošními letnímu integrovanému pobytu, si i naši klienti mohli prožít dobrodružství statečného Átreje a zachránit legendární říši Fantázie.

Již tradičně organizovalo Apropo letní integrovaný pobyt ve spolupráci s Lebedou Jičín, o.p.s., jehož zaměstnanci táborový program připravovali, a kteří zajišťovali podporu a pomoc dětem i starším účastníkům s postižením.

A jako tradičně se bylo na co těšit. Všech dvaadvacet táborníků, kteří se letos v Miletínských lázních sešli, čekal výlet do kouzelné země Fantázie, kde na svůj lék marně čekala Dětská královna. Táborníci proto museli najít legendárního lovce Átreje, který jako jediný mohl lék pro královnu najít. Na cestě je čekalo mnoho dobrodružství a setkání s mnoha zajímavými obyvateli Fantázie. Byl mezi nimi samozřejmě i roztomilý drak Falco. Celou dobou byl výpravě v patách služebník Nicoty – Gmork.

Stejně jako ve stejnojmenných filmech a knize vše nakonec dobře dopadlo a říše Fantázie byla zachráněna. Našim milým táborníkům tak zůstaly krásné vzpomínky a zážitky z nevšedního dobrodružství.

Nezbývá než poděkovat kolegům z Lebedy za pečlivou přípravu a zajištění plynulého průběhu celého pobytu. Společně s našimi klienty už se těšíme, co si pro nás připraví na příští rok. Vždyť ty nejkrásnější příběhy nikdy opravdu nekončí