Úspěch 16. benefice Apropa

Zpět na seznam akcí

Jako každý rok touto dobou naše organizace pořádá benefici, která byla již 16. v řadě. Je neuvěřitelné, že se v našem regionu najde mnoho štědrých dárců, kteří chtějí přispět na dobrou věc. Na letošní benefici, která byla pořádaná pod názvem Bál o čtvrté, bylo vybráno krásných 669 003 tisíc korun.

Benefice byla pojatá ve stylu plesu, který zahájili naši klienti svým Věnečkem. Již druhým rokem pro ně pořádáme taneční kurzy, protože věříme, že si zaslouží prožít taneční, jako každý zdravý člověk. Letošní Věneček krásně zapadl do celé taneční benefice.

PB111159

Na celkové vybrané částce se podíleli především firemní sponzoři a jednotlivý dárci, díky kterým se vybralo bezmála 628 tisíc korun. Dalším finančním dílem bylo dobrovolné vstupné, které přesáhlo částku 34 tisíc korun. Na benefici byla možnost koupě výrobků, na jejichž výrobě se podíleli naši klienti. Výdělek z našeho krámečku dosáhl 4.295 Kč. Do výtěžku je také započítán dar šatnářek z divadla.

PB111127

Velké díky patří všem vystupujícím. Kromě tanečníků z našich kurzů na benefici vystoupili také balet Globa z Olomouce, taneční klub KZMJ a studentky ZUŠ J.B. Foerstra.

Zpravodaj_2

Srdečně děkujeme všem sponzorům, firmám, jednotlivým osobám, které přispěly, a zároveň všem zúčastněným, kteří se podíleli na skvělé atmosféře 16. benefice.

Další fotky z večera najdete zde.