Výroční zpráva 2016

Zpět na seznam akcí

Minulý rok jsme slavili 20 let existence Apropa. Letošní výroční zpráva tak hravou formou rekapituluje nejdůležitější události od roku 1996, kdy vznikl základ dnešního Apropa.

Minulý rok jsme ve velkém stylu oslavili 20 let od vzniku Apropa. A napadlo nás, že by bylo dobré ukázat v naší Výroční zprávě 2016, jaká vlastně byla cesta, která dovedla Apropo až k dnešní podobě.

Nicméně jsme nechtěli vytvořit sáhodlouhý text, který by celý vývoj popisoval. Naopak jsme chtěli hravou formu, která by byla milá pro oko čtenáře (hráče). A tak se nám zde zrodil nápad na vytvoření funkční deskové hry, kdy si hráči budou moci projít celou cestu Apropa od počátku až do nynějších dní. Zde se můžete podívat, jak šla historie Apropa (rozkliknutím si můžete obrázek zvětšit).

ApropoVZ

Výroční zpráva samozřejmě musí obsahovat i další informace. Na druhé straně naší deskové hry tak najdete vše důležité, co se týká roku 2016 v Apropu. Zde pak najdete souhrnné informace o tom, jaké služby poskytujeme a v jakém rozsahu, kolik máme zaměstnanců, anebo naše největší úspěchy za minulý rok.

Velmi důležitou součástí naší výroční zprávy je také Zpráva nezávislého auditora. Je pro nás nesmírně důležité, aby naše hospodaření bylo transparentní a ověřitelné. Bohužel nebylo možné dát do výroční zprávy celou Zprávu nezávislého auditora. Tu a další důležité dokumenty můžete stáhnout na tomto odkazu.

A zde je druhá, informační strana naší výroční zprávy.

ApropoVZ

Věříme, že se vám naše výroční zpráva bude líbit. Závěrem bychom chtěli moc poděkovat všem, kdo s námi byli v roce 2016. Bez vás by to totiž nikdy nešlo!