Jenčková Jana

mzdová a personální účetní

Kdo jsem

Povahou introvert, velký snílek, který se poslední dobou učí žít hlavně přítomností.  Milovnice přírody, kde načerpávám síly a občas ulovím nějakou tu kešku. Turistka, pro kterou  je srdeční záležitostí Český ráj a Krkonoše, příznivkyně nordic walking a také pravidelná účastnice pochodu Rumcajs. Amatérská fotografka přírody a západů slunce. Milující mamča tří dcer, které zdědily sportovního ducha.

Co v Apropu dělám

Mzdovou a personální účetní. V první řadě mám na starosti výplatu mezd v termínu a také administrativní záležitosti, týkající se všech zaměstnanců. Spoustu tabulek, vedení pokladny, výkazy, zákony, čísla, čísla, čísla…..

Proč pracuji v Apropu

„V životě dostaneš to, o co máš odvahu si říct“. A já tu odvahu měla, je to pro mě velká výzva,  dostala jsem totiž příležitost  vrátit se k profesi, kterou jsem částečně znala před rodičovskou dovolenou.  Ještě dnes mám husí kůži, když si vzpomenu, že jsem to já, kdo může být součástí  společnosti Apropo…. smekám před všemi, kteří  svou péčí vrací lidem úsměv na tváři a vytváří jim podmínky pro kvalitnější život.