Darujte na dobro, které je na dosah!

CHCETE NÁS PODPOŘIT? KLIKNĚTE ZDE!

Jednoho pátečního dopoledne k nám alejí doběhli a dojeli závodníci závodů Jičínská padesátka v čele s pořadatelem závodu Petrem Kordíkem, který je již po mnoho let naším partnerem. Nebyla tomu náhoda a ten samý den u nás byl i kameraman Radek Habada a dokonce na zkoušku zapůjčená cyklorikša, o které již dlouho v Apropu sníme. Slovo dalo slovo, vzniklo krásné video a také nápad Petra, jakožto vášnivého cyklisty, pomoci apropákům dojet s cyklorikšou do cíle.

A tak spolu s videem přišla i tato výzva:

Přátelé, kamarádi, sportovci, závodníci Weber Jičínská50 a Weber Jičínská10.

Kdo jede či běží pomáhá!

Darujme na dobro, které je na dosah. 

Díky. korďas

K čemu svým darem přispějete?

K pořízení cyklorikši. Ptáte se co je to cyklorikša? Jedná se o jízdní kolo, které má v přední části dvě kola a prostornou pohodlnou sedačku s bezpečnostním pásem, do které se usadí převážená osoba či osoby. Cyklorikša je určená zejména pro přepravu osob, které ze zdravotních důvodů samy na kole jezdit nemohou - tedy lidí s různými typy postižení.

Kdo cyklorikšu využije?

Apropo pomáhá v jičínském regionu již 28 let. Poskytuje svým klientům pět služeb, organizuje pro ně 11 letních pobytů, z nichž jsou některé integrační. Pořádá několik veřejných akcí, jednou z nich je Otevřená zahrada Apropa. Má za sebou 22 velkolepých benefičních představení. Stojí za to se zapojit, věřím, že cykloterapii využije min. 50 osob s postižením různého věku, kteří pravidelně navštěvují poskytované služby. 

Podpořte splnění snu klientům Apropa.

Staňte se závodníkem https://jicinska50.cz/nebo https://jicinska10.cz/ a spolu se mnou podpořte Apropo.

Co 25. května 2024 v Jičíně zažijete?

19. ročník Weber Jičínské 5O - pro toho kdo jede

10. ročník WEBER Jičínské 10 - pro toho kdo běží

POJEĎ, POBĚŽ, POMÁHEJ

organizátor Petr Kordík

Více o Apropu:
https://apropojicin.cz/

Více o závodu:
https://www.jicinska50.cz/
https://jicinska10.cz/

PODPOŘIT NÁS MŮŽETE ZDE