Nadace Olgy Havlové ocenila Apropo
Jsou chvíle, kdy zapomenete na dřinu a jen se těšíte z toho, že vaše práce dává obrovský smysl. My takovou chvíli zažili na slavnostním udílení Ceny Olgy Havlové.
Zástupci Apropa ve složení Jitka Králová, Anna Strnadová a Ondřej Kopřiva převzali z rukou Moniky Granji, ředitelky Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, poděkování za vynikající realizaci projektu Postižiny.
Jeho součástí bylo vydání stejnojmenného časopisu, divadelní představení a další osvětové aktivity pro širokou veřejnost včetně žáků a studentů.
Tohoto ocenění na nejvyšší úrovni si nesmírně vážíme a děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli. Zejména sedmi apropáckým rodinám, které se v rámci Postižin rozhodly sdílet své osudy.
Ceremonie se konala 20. května v Technologickém centru UMPRUM v Praze za přítomnosti předsedy Senátu Miloše Vystrčila, biskupa Václava Malého, bývalé ombudsmanky Anny Šabatové, mnoha disidentů, chartistů a samozřejmě členů Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové a dalších významných neziskových organizací.