Splněný sen, stát se kouzelníkem

Tomáš Benda si již od dětství přál být kouzelníkem. My, pracovníci Apropa ve spolupráci s Petrou Sahajovou, jsme mu chtěli udělat radost a podpořit ho svůj sen naplnit. 

Během krátké chvíle jsme sdělili Tomášovi náš společný plán. Měl velkou radost. Ihned jsme se pustili do práce a začali s Tomášem vyhledávat mistry kouzla na internetu. Během vyhledávání již začal Tomáš napodobovat světoznámého mága Davida Copperfielda. Věnoval velké úsilí přípravě na plánované představení, kde měl vystoupit po boku skutečného kouzelníka. 

Blížila se oblíbená akce Otevřená zahrada a tak jsme se rozhodli realizovat jeho sen v tento den. Když nadešel plánovaný den „D“ Tom přišel elegantně ustrojený a načesaný. Setkal se poprvé s kouzelníkem Tomášem Podzimkem v místní klubovně, kde začali společně nacvičovat několik kouzelnických čísel. 

Tomova soustředěnost a houževnatost v učení kouzel byla úžasná. Po pár minutách společného tréninku byl Tomáš připraven na skutečné vystoupení. Mladý kouzelník Tomáš ve spolupráci se zkušeným kouzelníkem Tomášem Podzimkem a asistentkou Martinou předvedli publiku tři zajímavá kouzelnická čísla, za která obdrželo trio silný potlesk. Potlesk Tomáše velmi potěšil. Měl čistou radost a bylo zjevné, že se mu představení velmi líbilo.

 Je to pro něho nezapomenutelný životní zážitek a zkušenost. 

Skvělá práce Tome!

Martina, hrdá asistentka kouzelníka