Kleistnerová Hana

fundraiser, PR manager

Kdo jsem

Mnohomluvná pozitivní žena, plná energie, která má ráda lidský kontakt. Baví mě názory ostatních lidí, přemýšlím si o nich a hledám na všem něco dobrého. Velmi těžko odmítám nové výzvy. Sportuji, tancuji, navrhuji interiéry domů, renovuji starý nábytek a ráda mluvím s lidmi.

Co v Apropu dělám

Vztahy s veřejností zajistí Apropu prezentaci a informovanost o tom, jak to běží, co  plánujeme, s čím se potýkáme. Mým plánem je s podporou kolegyň a kolegů získávat informace, mít přehled a zodpovědět nejlépe každou otázku.

Jako fundraiser plánuji, přináším projekty, získávám příznivce, komunikuji s dárci i s veřejností. Buduji „dobrou pověst“ neziskové organizace. Podporuji její stabilitu a nezávislost tak, aby si mohla dovolit přinášet klientům nejlepší možné podmínky. 

Proč pracuji v Apropu

Mám v Apropu vše, o čem jsem snila: otevřenou komunikaci, svobodu, podporu ve vzdělávání, obchodní jednání, kreativitu a organizaci společenských akcí.

V Apropu zúročuji zkušenosti, které jsem si přinesla z obchodního sektoru, kde jsem komunikovala s partnery a hledala s nimi cesty k oboustranné spokojenosti.