Odborní pracovníci služeb

Březovský Ondřej

pracovník v sociálních službách

Kdo jsem 

Jsem nadšený biker a fotograf se svérázným smyslem pro humor, umím si poradit v každé situaci a je na mě spolehnutí, pomůžu, když můžu. Za všech okolností se snažím zachovat si nadhled, jsem empatický, originální, duchapřítomný a aktivní parťák pro klienty, jejich rodiny a kolegy. Moje životní motto „Každý je schopen i nemožného, pokud najde svůj způsob, jak to dokázat.“

Co v Apropu dělám

Jsem pracovník v přímé péči v denním stacionáři i v osobní asistenci, takže mou náplní práce je být tady pro klienty, pomáhat jim při běžných činnostech, podporovat je v samostatnosti a být pro ně oporou. Při práci si ke každému klientovi zachovávám individuální, aktivní a kreativní přístup. Dále jsem odpovědný za vedení skladu a starám se o to, abychom měli dostatek potřebného provozního materiálu.

Proč pracuji v Apropu

S nadšením vymýšlím nové věci a jsem rád, když mohu přiložit ruku k dílu, aby věci fungovaly. Práce s klienty mě baví, je smysluplná a během krátké doby mi přirostla k srdci. Cítím pocit radosti, pokory, svobody, důvěry, ale i respektu k práci v Apropu.