Odborní pracovníci služeb

Kůtek Martin

pracovník v sociálních službách

Kdo jsem

Jsem tichý, klidný a vnímavý pozorovatel dění okolo sebe, kluk do pohody i nepohody, který se snaží poučit se z každé životní situace. Miluji svobodu, přírodu, country a jsem aktivní tremp, takže ve volném čase se nejvíce toulám se svým čtyřnohým parťákem, usárnou na zádech a v maskáčích po našem krásném Českém ráji.

Co v Apropu dělám

Pracuji v Apropu jako pracovník v sociálních službách, a tudíž je mojí hlavní náplní práce v přímé péči o klienty denního stacionáře nebo osobní asistence. Při práci s klienty jsem trpělivý, klidný a nejšťastnější jsem, když je klient spokojený a užije si den ve stacionáři co nejvíc naplno. Moje pracovní motto je „Když to nejde takhle, půjde to jinak.“

Proč pracuji v Apropu

Odjakživa byla pro mě pomoc druhým na prvním místě. Hledal jsem práci, co mě bude bavit, kde budu moci pomáhat, která mě bude naplňovat, kde budu součástí skvělého a spolehlivého týmu lidí, kde budu moci uplatnit svoji empatii a ze které se budu vracet domů s úsměvem na tváři a možností říct si: „Jo, tenhle den jsi dělal něco co má smysl a dělal jsi to naplno.“ Děkuju Apropu že mi všechny tyto věci umožňuje.