Odborní pracovníci služeb

Šajnerová Lenka, DiS.

vedoucí denního stacionáře ve Vrchlického, sociální pracovnice

Kdo jsem

jmenuji se Lenka Šajnerová a pocházím z Nové Paky. Mám úžasnou rodinu a dva syny, kteří mě neustále udržují v kondici. Jsem temperamentní, komunikativní, přátelská a optimistická. Mým životním mottem je “S úsměvem jde všechno lépe”, které využívám, jak ve své práci, tak i v osobním životě. Ve volném čase jezdím ráda na kole a na výlety do přírody. 


Co v Apropu dělám

V Apropu pracuji na pozici sociální pracovnice a vedoucí denního stacionáře Vrchlického. Mým úkolem je vést tým pracovníků tak, aby byl zajištěn řádný chod denního stacionáře a aby byli i řádně zajištěni naši klienti. Od toho se odvíjí pravidelná tvorba rozpisů, týmová spolupráce, přidělování klíčových pracovníků klientům, práce s rodinami klientů i s klienty samotnými. 


Proč pracuji v Apropu

Od malička jsem měla potřebu někomu pomáhat. Prošla jsem několika pracemi, kde jsem si myslela, že se mi tato potřeba podaří naplnit, ale nestalo se tak. V Apropu jsem se nyní našla. Máme skvělý tým kolegů, na které se mohu spolehnout. Velkým hnacím motorem pro naši práci jsou naši klienti, kteří dokáží naše úsilí ocenit. Velkou odměnou pro mě jsou úsměvy klientů, jejich pokroky, úspěchy a společně strávený čas. V této práci jsem konečně našla skutečný smysl.